O Medikarta systéme

Medikarta systém je charakterizovaný množstvom inovatívnych nástrojov, ktoré by v súčasnej modernej dobe určite nemali chýbať v žiadnej ambulancii. Hlavnou myšlienkou bolo vytvoriť komplexný systém pre lekárov, ktorý im umožní poskytovanie nadštandardných služieb úplne novým spôsob. Tieto služby sú následne vďaka súčasným moderným technológiám, jednoducho a pohodlne prístupné pacientom.

Ponúknite pacientom moderné novodobé služby:

 • Rezervácie termínov vo Vašej ambulancii cez internet
  (objednávací systém)
 • Obojstranná komunikácia cez internet medzi pacientom a Vami
  (virtuálna ambulancia)
 • Jednoduchý prístup k Vašim oznamom a informáciám
 • Bezplatné SMS upozornenia na dôležité udalosti
  (blížiaci sa termín, prichádzajúce správy, ...)
 • Bezhotovostné platby Medikartou za poskytnuté služby
 • a veľa ďalšieho ...

Prečo Medikarta?

Medikarta systém v sebe reprezentuje množstvo inovatívnych prvkov, ktoré posúvajú zdravotníctvo zase o krok ďalej a upevňujú pozitívne väzby lekára a pacienta. Funkcionalita systému spočíva predovšetkým v prepájaní pacientov a lekárov na úrovni poskytovania nadštandardných služieb (objednávací systém, konzultačný systém, systém oznamov, ...), ktoré lekár prináša svojim pacientom. Pre pacienta sú tieto služby jednoducho prístupné z prostredia internetu.


 

Objednávací systém

Vďaka Medikarta systému dosiahnete dokonalý prehľad o udalostiach vo Vašom pracovnom kalendári. Prehliadanie, vytváranie a editácia objednaných termínov, ako aj iných udalostí je úplne jednoduché vďaka ergonomickému zobrazeniu udalostí na časovej osi. Taktiež Vás už nebudú musieť kontaktovať Vaši pacienti ohľadom rezervácie termínov, keďže si rezervačný systém majú prístupný na internete.

 
 

Virtuálna ambulancia

Uskutočňujte modernú komunikácia s pacientmi vďaka komunikačnému modulu "Virtuálna ambulancia". Pacientom tak umožníte položiť Vám otázky prostredníctvom internetu, na ktoré máte možnosť odpovedať, pričo Vy si určujete cenu za poskytovanie odborného poradenstva. V rámci Virtuálnej ambulancie, máte taktiež možnosť odosielať priame správy pacientom a to buď v rámci systému, alebo bezplatnými SMS správami.

 
 

Informačný a oznamovací systém

Informácie a oznamy, ktoré chce pacientom poskytnúť už nemusíte tlačiť na nástenky v čakárni, resp. iným nekomfortným spôsobom ich distribuovať pacientom. Stačí ak v systéme vytvoríte nový oznam a tento je následne pacientom prístupný z viacerých zdrojov (informačný TV v čakárni, webová stránka www.medikarta.sk, email).

 
 

Telefonická linka pre pacientov

Medikarta systém za Vás vybavuje telefonickú agendu s pacientmi vzťahujúcú sa na poskytované služby Medikarta systému. Vďaka tomu Vás už napríklad na ambulancii nebudú "otravovať" zbytočné telefonáty týkajúce sa rezervácie termínov.

 
 

Finančný prínos pre Vás

Medikarta systém Vám neponúka len výhody spojené s uľahčením Vašej každodennej práce. Okrem toho Vám ponúka možnosť zárobku z poskytovania nadštandardných služieb svojim pacientom, ako aj širšej verejnosti.

 

Zaujal Vás systém Medikarta?

Dohodnite si stretnutie s jedným z našich zástupcov alebo nás kontaktujte.